ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ!

Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Βεατρίκη Στεργιοπούλου που μας τίμησε με την επίσκεψή της στο νηπιαγωγείο μας και μας μίλησε για τα παραδοσιακά παιχνίδια που έπαιζαν τα παιδιά παλιότερα.

“ΕΝΑΣ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΣ ΚΗΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΗ”.

Ολοκληρώθηκε η δράση μας με τίτλο “ΕΝΑΣ ΑΝΘΙΣΜΕΝΟΣ ΚΗΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΗ”. Η δράση συνδιοργανώνεται με το  Κέντρο Μέριμνας Ατόμων Ειδικών Δεξιοτήτων του Δήμου Βέροιας και πραγματοποιήθηκε στο χώρο του Κέντρου,  Συντ. Μουστακλή 8,την Δευτέρα 23 Μαίου 2022 και ώρα 10:00 π.μ. Συμμετείχε το σχολείο μας με αντιπροσωπεία μαθητών. Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Έφη Γώτη που μας τίμησε με την παρουσία της, καθώς και τον αντιδήμαρχο πρασίνου κ. Βασίλειο Παπαδόπουλο. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο προσωπικό του κέντρου και στην πρόεδρό του κυρία Μελίνα Μιχαηλίδου-Δαμιανίδου.

Η ΑΦΙΣΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΩΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΤΟΥ 5ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ

ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ